Współpraca, która procentuje. 
Reklama, która działa.

Audyty

Masz stronę internetową, ale nie daje ona Tobie pożądanych efektów? Zainwestowałeś w reklamę Google Ads, a wyniki zupełnie Cię nie zadowalają? W Twoim sklepie online jest zbyt mały ruch, by mógł on Tobie dać zarabiać? Jeśli nie wiesz, gdzie popełniasz błąd - pomożemy Tobie go znaleźć i naprawić.

Nasza agencja reklamowa zajmuje się szeroko pojętymi audytami, których to celem jest ocena danych rozwiązań online pod względem organizacji, procesu, systemu czy też samego projektu. Realizując nasze założenia, sprawdzamy zgodność konkretnego rozwiązania pod względem standardów, wzorów i wymagań, tak, aby poprawić ich jakość, sprawność, szybkość i co istotne - efektywność.

Dzięki nam, Twoja strona internetowa szybciej będzie się otwierać, zauważysz zwiększony ruch na stronie, a do tego przekonasz się, czym jest skuteczna i naprawdę dobra pozycja w świecie online, bo aby w nim istnieć, trzeba umieć odpowiednio się pokazać. My możemy Tobie w tym pomóc.
Audyt strony www
Sprawdzimy szybkość Twojej strony, jak również i jej skuteczność w świecie internetu. Zwrócimy uwagę na popełnione błędy i na jej intuicyjność.
Audyt Google Ads
Wykonamy audyt Google Ads, wskażemy mocne, jak również i słabe punkty Twojej kampanii reklamowej, zaproponujemy zmiany, które przyniosą pożądane efekty.
Audyt widoczności w sieci
Pomożemy pokierować Twoimi działaniami w taki sposób, by trafić na potencjalnych odbiorców i by pomóc Twoim klientom trafić właśnie na Ciebie.
Audyt Analytics
Dokonamy analizy ruchu na Twojej stronie i zaproponujemy odpowiednie optymalizacje, które będą miały na celu znacząco go zwiększyć.

Zacznij już dziś.

Zobacz ile wolnego czasu zyskasz dzięki współpracy.
kontakt

Copyright by Marketing Consulting. Agencja Marketingu Internetowego

crossmenu