Współpraca, która procentuje. 
Reklama, która działa.

Audyt widoczności

Każda firma powinna dbać o swój wizerunek w sieci. To jak i gdzie "mówią" na nasz temat. Warto przeanalizować takie dane, aby obrać odpowiednią strategię działania i przestać być tylko biernym. Sprawdzimy dla Ciebie źródła ruchu, linkowania, pozycję konkurencji oraz dowiemy sięjak działają. wiedza ta da nam szersze spojrzenie na temat działania firmy i jej ewentualnych braków, które będziemy mogli nadrobić.

Dobór odpowiednich form reklamowych będzie mocno zależny od wyników audytu. Sprawdź zatem już dzisiaj jak wygląda sytuacja i zacznij już dzisiaj aktywnie działać w sieci, przeganiając konkurencję.

Zbadamy widoczność Twojej strony internetowej

Gdzie Twoi klienci mogą trafić na Twoją stronę? W jakich miejscach się pokazujesz i czy łatwo do Ciebie trafić? to wazne pytania, na które znajdziemy odpowiedź.

Przeanalizujemy działania konkurencji 

Konkurencja nie śpi, wiemy to doskonale. Zbadamy zatem co i  jak robi, aby nie pozostać w tyle. To ważny audyt mający na celu zobrazowanie obecnej sytuacji.

Zaproponujemy strategie działania z pełnym planem

Wszystkie braki wypełnimy odpowiednimi działaniami typu: Kampanie płatne, linkbuilding, social media, które dobierzemy adekwatnie do obecnej sytuacji jaką zastaniemy.

Zacznij już dziś.

Zobacz ile wolnego czasu zyskasz dzięki współpracy.
kontakt

Copyright by Marketing Consulting. Agencja Marketingu Internetowego

cloud-checkcrossmenu