Współpraca, która procentuje. 
Reklama, która działa.

Explainer video

EXPLAINER VIDEO

Najlepszy sposób by pokazać swój produkt bądź uslugę.

Wyjaśnij potencjalnemu klientowi dlaczego warto wybrać Twój produkt lub usługę. Przedstaw wszystkie korzyści w krótkim wideo.

Oferowane przez naszą agencję Explainer Video, to krótkie filmiki, które potrafią w prosty sposób przetłumaczyć najtrudniejsze nawet tematy. Dzięki nim, nie trzeba używać słów, by danym produktem lub usługą trafić do potencjalnego odbiorcy. Dziś Explainery stanowią jeden z głównych sposobów na skuteczną reklamę i pożądane działanie marketingowe. 

Jeśli chcesz wypromować oprogramowanie, przedstawić swoją stronę internetową, zaoferować produkt, przedstawić swój biznes lub wskazać mocne strony Twojej usługi - Explainer Video jest właśnie rozwiązaniem dla Ciebie. 

Produkt taki może znaleźć się bezpośrednio na Twojej stronie internetowej lub jako prezentacja off - line. W zależności od obszaru do przedstawienia, taki filmik trwa od 1 - 5 minut. Na Explainer Video składają się między innymi: product demo video, animated demo flick, video demo, demonstration video, jak również i product intro video.

Oferując Tobie rozwiązanie, jakim jest Explainer Video, pragniemy wskazać na szereg korzyści, jakie wynikają z wyboru tego właśnie narzędzia do promocji i reklamy swojej firmy, produktu, usługi czy konkretnego pomysłu. 

 • skuteczna forma reklamy, która potrafi bardziej zainteresować odbiorcę, niż tekst pisany
 • prosty przekaz, czytelna narracja, jasne, klarowne komunikaty
 • rozwiązania tłumaczone krok po kroku w celu dokładnego ich zrozumienia
 • narzędzie uniwersalne i na potrzeby prywatne i w celach marketingowych danego przedsiębiorstwa
 • narzędzie trafiające do celu, bowiem to właśnie zmysł wzroku jest wyostrzony najbardziej, stąd też z takim powodzeniem trafia on do ludzi, do których jest potencjalnie kierowany. 

Takie Explainery to nie żmudne i natrętne spoty reklamowe, ale materiały typowo przygotowane pod wstępnie zainteresowanych odbiorców, z elementami subtelnej reklamy. 

Odbiorca widzi gotowy produkt w formie krótkiego filmu. Jego stworzenie jednak wymaga zarówno wiedzy, umiejętności, ale i kreatywności, tak, aby stworzył video przyciągające uwagę, dające do myślenia, skupiające się na szczegółach. Różnicą między filmem, a tekstem jest przede wszystkim sposób przekazania wiedzy. Tekst często męczy, odrzuca, nie pozwala skupić się na tym, co istotne. Film odpręża i relaksuje, pozwala zrozumieć sens przekazu, bez jakiegokolwiek wysiłku. I w tym właśnie tkwi fenomen Explainer Video, jakie dla Ciebie możemy przygotować.

Dobry film krótkometrażowy na potrzeby marketingu i reklamy powinien powinien:

 • być krótki, ale przy tym treściwy
 • zawierać niezbędne informacje przekazywane w sposób prosty
 • zebrany w jedną całość, tworząc w końcowym etapie zwięzły przekaz.

Aby stworzyć dobry film, opieramy się na kilku zasadniczych etapach:

 • zbieranie informacji na temat oczekiwań i potrzeb
 • stworzenie scenariusza 
 • akceptacja projektu
 • przygotowanie scen i kadrów
 • montaż Explainer’a
 • wprowadzenie ewentualnych poprawek

Explainer Video to narzędzie, które w ciągu 1 - 5 minut ma pomóc osiągnąć wymarzony cel. Z naszą agencją z pewnością jest to możliwe do zrealizowania. Według przeprowadzonych badań, każdy właściciel strony ma zaledwie 15 sekund, by zainteresować potencjalnego odbiorcę do pozostania na stronie. Takie krótkie filmiki doskonale sobie z tym zadaniem radzą. 

Zacznij już dziś.

Zleć nam stworzenie animacji dla Ciebie i Twojej firmy.
kontakt

Copyright by Marketing Consulting. Agencja Marketingu Internetowego

crossmenu